142 800 ₴
Wiesheu Euromat широко застосовується для випікання всіх видів хлібобулочних виробів: булочок, круасанів, бісквітів, слой, пирогів, пиріжків, пончиків, калачів, батонів, рогаток, баранчих виробів.Wiesheu Euromat — це класична конвекційна піч з інтелектуальним керуванням. Зволоження дає змогу отримати випічку з рум'яною, хрусткою, дуже апетитною скоринкою. Крім того, піч стане прикрасою для будь-якої кондитерської, пекарні або торгових залів, оскільки має дуже привабливий зовнішній вигляд, а можливість спостерігати за випічкою підвищить продаж будь-яких виробів
Сенсорне керування неабияк спрощує роботу з піччю, мінімізує витрати часу для навчання персоналу.
Піч Wiesheu Euromat може програмовуватися на різні режими та керуватися за допомогою ПК.
Є функція зволоження парою, яка дає можливість не тільки підвищити якість виробів, але й зменшити пересихання випічки.
| Характеристики Wiesheu Euromat B4 E2 | ||
| Тип | Електричний | |
| Кількість рівнів | 5 | |
| Номінальна потужність | 9,2 кВ | |
| Вентилятори | 1 | |
| Керування | Електронне | |
| Пароутворення | Інжекторний | |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь | |
| Размери | 93х92х57,5 см | |
| Характеристики WIESHEU EUROMAT B8 E2 | ||
| Тип | Електричний | |
| Кількість рівнів | 10 | |
| Номінальна потужність | 18.4 кВ | |
| Вентилятори | 2 | |
| Керування | Електронне | |
| Пароутворення | Інжекторний | |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь | |
| Разміри | 93х82,5х114,5 см | |
| Автоматична мийка | Так | |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wiesheu |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обладнання | Конвекційна піч |
| Тип пароутворення | Інжекторний |
| Тип управління | Електронне |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Кількість вентиляторів | 3 шт. |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Кількість рівнів | 15 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Габаритні розміри | |
| Загальна довжина | 920 мм |
| Загальна ширина | 930 мм |
| Загальна висота | 1545 мм |
| Вага | 320 кг |
| Параметри листів і гастроємкостей | |
| Відстань між рівнями | 90 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Параметри та опис режимів роботи | |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Режими роботи | Вологий пар, Конвекція, Конвекція+вологий пар |
| Максимальна робоча температура | 260 град. |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Користувацькi характеристики | |
| Номінальна споживана потужність | 27600 Вт |