Морозильний стіл HENDI Arctik, б/у
Гарантія 3 міс.
Габарити 1200х600х850 мм
Товщина ізоляційного матеріалу: 50 мм
Автоматичне відведення конденсату
Холодоагент: R134a (200 г), кліматичний клас: N Безпроблемна робота за температури довкілля
середовища до +38 °C
Самозакривні двері
4 регульовані за висотою ніжки з неіржавкої сталі.
У комплекті з 1 полицею на двері 390x428 з допустимом навантаженням приблизно 15 кг на кожну полицю (за рівномірного розподілу ваги).
Габарити камери: 800x480x(H) 580 мм
Об'єм камери: 220 л
220V'
Середня витрата електроенергії на добу: 4 кВт. Вага 71 кг.
Адрес
65007, г. Одеса, Приморський р-н, ул. Водопровідна 10а
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Голландія |
| Вид обладнання | Морозильний стіл |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Призначення | Для риби, Для м'яса, Для морозива, Для напівфабрикатів, Для піци |
| Максимальна робоча температура | -17 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Кількість секцій | 2 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Металік |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 550 Вт |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 850 мм |
| Вага | 74 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня довжина | 800 мм |
| Внутрішня ширина | 480 мм |
| Об`єм | 220 л |
| Додаткові характеристики | |
| В комплекте оборудования | Полиця |
| Кількість полиць | 2 шт. |
| Спосіб відкриття дверей | Розпашна |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
| Особливості | Авторазмораживание, Наявність двері, Автоматичне регулювання температури, Термометр, Регульовані ніжки, Дисплей |