Розстібна шафа GoodFood PR16TS Обладнання промислова з електричним нагріванням для оброблення заготівок тіста за допомогою зміни температури, а саме нагріванням і пропарюванням. Виготовлений із неіржавкої сталі. Використовуються на пекарнях. Трубчастий електронагрівач автоматично регулює підігрівання води, унаслідок чого утворюється велика кількість пари. Вологість усередині шафи може досягати 80-85%, а температура залишається на рівні +35...+40 °C, що формує досить прийнятне середовище для ферментації. Температурний режим 0...+60 С. Функція конвекції. Не потребує під'єднання до водопроводу. Кількість деко 16 шт 600х400 мм. Лист до комплекту не входять. Вентилятор у верхній частині камери. Двері подвійні зі склом. Шафа встановлена на 4 коліщатках. Міцте 2,6 кВт. Напруга 220 В. Габарити 490х730х1885 мм. Вага 45 кг. Паковальні розміри 590x800x1910 мм. Вага в пакованні 54 кг.
Адрес
65007, г. Одеса, Приморський р-н, ул. Водопровідна 10а
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Джерело живлення | Електрика |
| Розташування | Підлогове |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Металік |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 2.6 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 490 мм |
| Ширина | 730 мм |
| Висота | 1885 мм |
| Вага | 45 кг |