Холодильний стіл, Саладетта GASTRO HERO SHH 3000/700, 2024, б/у
Гарантія 3 міс
• Габарити 1800х700х850(1050)
• Під'єднання: 220В/0,4кВт
• Температурний режим -2 +8 °C
• 3 двері
• Тип охолодження — динамічний
• Місткість 8х GN1/3
• Корисний об'єм: 417 л
Адрес
65007, г. Одеса, Приморський р-н, ул. Водопровідна 10а
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильний стіл |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Призначення | Для напоїв, Для фруктів, Для риби, Для м'яса, Для тіста, Для десерту, Для молочних продуктів, Для суші, Для ковбасних виробів, Для напівфабрикатів, Для салатів, Для сирів, Для піци |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | -2 град. |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Кількість секцій | 3 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Металік |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 400 Вт |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Виконання дверей | Глуха |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 1050 мм |
| Вага | 140 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 417 л |
| Додаткові характеристики | |
| В комплекте оборудования | Полиця |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Кількість дверей обладнання | 3 шт. |
| Тип двері | Розпашна |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
| Авторозморожування | Так |
| Автоматичне регулювання температури | Так |
| Термометр | Так |
| Дисплей | Так |
| Особливості | Регульовані ніжки, Наявність двері |