Тестомес спіральний SAN CASSIANO IS 130, 180 л., Б/У
Привібраний із Німеччини
Не працював в Україні
Повністю обслужений техніками
ГАРАНТІЯ 3 МЕСЯЦИ
Відсилання по Україні
Країна-виробник Італія
Рік випуску 1993
Об'єм 180 л
Завантаження 130 кг
2 швидкості
Під'єднання 380V
Потужність 5,1 кВт
Вага 600 кг
Адрес
65007, г. Одеса, Приморський р-н, ул. Водопровідна 10а
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cascina San Cassiano |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | Харчова промисловість, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Тип тістомісу | S-подібний |
| Тип обладнання | Однопостові |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість програм роботи | 1 |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Матеріал | Емальована сталь |
| Колір корпусу | Білий |
| Особливості | Таймер |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 5000 Вт |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Завантаження тесту | 130 кг |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 600 кг |
| Опис ємностей і насадок | |
| Кількість ємностей | 1 шт. |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Голова тестомеса | Стаціонарна |