Конвекційна піч TECNODOM Nerone
Піч пароконвекційна Tecnodom FEDL07NEMIDVH2O призначена для випікання хлібобулочних та кондитерських виробів, а також для заморожених напівфабрикатів, усіх видів овочів, риби та м'яса.
особливості:
Панель керування: електронна.
Відстань між рівнями: 80 мм.
Додаткові характеристики:
Настільна
4 рівні (відстань між рівнями 84 мм) під GN1/1
Механічна панель керування
Таймер
Підсвічування
2 вентилятори без реверсу
Корпус - нержавіюча сталь
Тип підсвічування камери: Галогенний
Підключення: 220В/3 кВт
Габаритні розміри (ДхШхВ): 686x660x580 мм
Вага: 35 кг
Адреса
65007, м. Одеса, Приморський р-н, вул. Водопровідна 10а
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tecnodom |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обладнання | Конвекційна піч |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини, Харчова промисловість |
| Тип пароутворення | Без пароутворення |
| Тип управління | Механічне |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 3.35 кВт |
| Кількість вентиляторів | 2 шт. |
| Особливості | Таймер, Знімне внутрішнє скло, Обмежувач температури, Підсвічування |
| Кількість рівнів | 4 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Деко | GN 1/1 |
| Габаритні розміри | |
| Загальна довжина | 690 мм |
| Загальна ширина | 660 мм |
| Загальна висота | 580 мм |
| Вага | 25 кг |
| Параметри листів і гастроємкостей | |
| Комплектація | Комплектація відсутня |
| Параметри та опис режимів роботи | |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Режими роботи | Конвекція |
| Максимальна робоча температура | 280 град. |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |