Холодильний стіл Saladette GLENDON DP3005 б/у
вживане професійне обладнання, яке забезпечує оптимальні умови для зберігання інгредієнтів у вашому закладі. З об’ємом 400 літрів, цей стіл дозволяє зберігати овочі, фрукти, зелень та інші продукти при температурі від +2°C до +8°C, зберігаючи їхню свіжість до моменту використання.
Саладета оснащена чотирма робочими поверхнями розміром 690х420 мм, що дозволяють комфортно працювати з продуктами, а також чотирма дверима під полички стандарту GN 2/1 для зручного доступу до інгредієнтів. Три відсіка з нічними шторками під гастроємності GN 1/1 або GN 1/3 забезпечують додатковий простір для організації інгредієнтів.
З габаритами 3060х870х1230 мм і потужністю підключення 1 кВт (220В), цей холодильний стіл ідеально підходить для використання в ресторанах, кафе, закусочних, піцеріях, супермаркетах та інших закладах громадського харчування. Надається гарантія на 3 місяці.
Адреса
65007, м. Одеса, Приморський р-н, вул. Водопровідна 10а
| Основні | |
|---|---|
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильний стіл |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Призначення | Для риби, Для м'яса, Для тіста, Для десерту, Для молочних продуктів, Для суші, Для ковбасних виробів, Для напівфабрикатів, Для салатів, Для сирів, Для піци, Для напоїв, Для фруктів |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Кількість секцій | 8 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Металік |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 1300 Вт |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Виконання дверей | Глуха |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 3000 мм |
| Ширина | 870 мм |
| Висота | 1230 мм |
| Вага | 160 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 400 л |
| Додаткові характеристики | |
| В комплекте оборудования | Полиця |
| Кількість полиць | 4 шт. |
| Кількість дверей обладнання | 3 шт. |
| Тип двері | Розпашна |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
| Авторозморожування | Так |
| Автоматичне регулювання температури | Так |
| Термометр | Так |
| Дисплей | Так |
| Особливості | Наявність двері, Регульовані ніжки |