Фритюрниця електрична Electrolux E7FREH2GF0
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Країна виробник | Італія |
| Тип професійної фритюрниці | Безперервної дії |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Джерело живлення | Електрика |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 18 кВт |
| Максимальна робоча температура | 185 град. |
| Мінімальна робоча температура | 35 град. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Особливості | Захист від перегріву, Автоматичне підтримання температури, Система зливу масла, Знімна кришка, Роздільне включення ванн, Наявність корзини в комплекті |
| Колір корпусу | Металік |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Об'єм масла | 20 л |
| Кількість кошиків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 18 кВт |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 730 мм |
| Висота | 900 мм |
| Опис ємностей професійної фритюрниці | |
| Кількість ванн фритюрниці | 2 шт. |
| Форма ванни фритюрниці | Прямокутна |
| Об'єм 1 ванни фритюрниці | 15 л |
| Об'єм 2 ванни фритюрниці | 15 л |