Пароконвектом Electrolux FCE061
Піч конвекційна Electrolux (Електролюкс) FCE061 можна використовувати для приготування хлібобулочних, кондитерських виробів і гастрономічних заготівок. Цей апарат замінить вам безліч обладнання та заощадить вам місце та ресурси.
Конвекційна піч Electrolux FCE061 на 6 GN1/1 гастроємкості (поперечне розташування), 6 режимів приготування: (задається температура, час приготування та рівень вологості в камері), відстеження температури всередині камери, 5 ступенів паронасичення, швидке охолодження камери, електромеханічне керування, подвійний склопакет дверей, термостат, підсвітка камери, неірж. сталь AISI 304. Плита (Ovens) має габаритні розміри: 860 мм (довжина), 746 мм (глибина), 633 мм (висота) і важить 79,5 кг. Пристрій живиться від трифазної мережі з напругою 400 В і частотою 50 Гц.
ЛЕГКО ЧИСТИТИ
• Зовнішнє оздоблення з неірж. сталі AISI 304, із суцільноштампонованого листа всередині печі.
• Вбудований злив.
• Захист від вологи IPX4.
• Легко знімаються решітки.
ПРОСТИ В ВИКОРИСТАННІ
• Макс. температура 300 °C.
• Темощуп (аксесуар).
• Швидке охолодження печі.
• Освітлення за допомогою галогенних ламп,
• Система повітроводу гарантує рівномірний розподіл тепла в камері.
• 5-ступеневий перемикач зволоження.
ПРОСТИ В ОБСЛУЖИВНІ
• Доступ до основних елементів спереду.
• Відповідає вимогам безпеки DVGW, CE і VDE.
• Платиновий датчик у духовці забезпечує максимальний контроль і точність температури.
Адрес
65007, г. Одеса, Приморський р-н, ул. Водопровідна 10а
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Пароконвектомат |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини, Харчова промисловість |
| Тип пароутворення | Інжекторний |
| Тип управління | Механічне |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 7.7 кВт |
| Кількість вентиляторів | 1 шт. |
| Особливості | Підсвічування, Таймер, Регульовані ніжки, Система самодіагностики, Можливість підключення до водопроводу, Знімне внутрішнє скло, Обмежувач температури, Реверсивний вентилятор |
| Кількість рівнів | 6 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Деко | GN 1/1 |
| Габаритні розміри | |
| Загальна довжина | 860 мм |
| Загальна ширина | 750 мм |
| Загальна висота | 530 мм |
| Вага | 45 кг |
| Параметри листів і гастроємкостей | |
| Комплектація | Комплектація відсутня |
| Параметри та опис режимів роботи | |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Режими роботи | Конвекція, Конвекція+пар, Пар |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |