Розпродаж ! , стара ціна 700 евро.
Посудомийна машина GASTRO HERO ECOLINE-GLSM35 б/у
вживана, стан нової
гарантія 3 місяці
Габарити: 430х480х670 мм
Підключення: 220В/2,7кВт
Продуктивність: 30 корзин/год
Касета: 350х350
Максимальна висота загрузки: 220 мм
3 цикли мийки: 90, 120 и 180 сек
Механічне керування
Бак для миття на 11л
Автоматична посудомийка має дозуючий насос ополіскування, у комплекті 1 корзина
Використовується для швидкого миття скляного посуду, такого як келихи, склянки, чашки та інший посуд, що використовується в ресторанах, барах та кафе.
Адрес
65007, г. Одеса, Приморський р-н, ул. Водопровідна 10а
| Основні | |
|---|---|
| Тип посудомийної машини | Компактна |
| Варіант установки | Окремо стоїть |
| Ширина посудомийної машини | 45 см |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість програм мийки | 3 |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 670 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Глибина | 480 мм |