


18 305 ₴
Розпродаж ! знижка 50% , стара ціна 700 евро.
Напівгерметичний поршневий компресор Copeland D2SK1-65X-EWL
вживаний
гарантія 3 місяці
Габарити: 500х400х350мм
Підключення: 220В
2 циліндри
Має широкий робочий діапазон температури від -30 до +7, що дозволяє використовувати компресор у різних сферах.
Адрес
65007, г. Одеса, Приморський р-н, ул. Водопровідна 10а
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Copeland |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 40 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Висота | 350 мм |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Частота струму | 50 Гц |