26 150 ₴
Розпродаж! знижка 50%! стара ціна 1000 евро!
Напівгерметичний поршневий компресор Copeland 4MHS1-25X-AWM/D
Габарити: 730х500х500 мм
Підключення: 380В
4 циліндри
Широкий робочий діапазон, що охоплює низькотемпературне та середньотемпературне охолодження без вентилятора.
Адреса
65007, м. Одеса, Приморський р-н, вул. Водопровідна 10а
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Виробник | Copeland |
| Тип охолоджуючого середовища | Повітря |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Частота струму | 60 Гц |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Вага | 50 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 730 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Висота | 500 мм |