Піч конвекційна Unox XFT193, з паром
Конвекційна піч серії LineMiss призначена для приготування різноманітних страв, випікання хлібобулочних та кондитерських виробів на підприємствах громадського харчування та торгівлі, у пекарнях та кондитерських. Модель оснащена підсвічуванням за допомогою галогенової лампи. Камера із закругленими кутами виконана із високоміцної нержавіючої сталі.
Листи для випікання в комплект не входять і купуються окремо.
Режими випічки:
Розподіл повітря в камері:
Управління кліматом у камері:
Теплоізоляція та безпека:
Відкриття дверей:
Допоміжні функції:
Технічні деталі:
Додаткові характеристики:
Адреса
65007, м. Одеса, Приморський р-н, вул. Водопровідна 10а
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Unox |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Пароконвекційна піч |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини, Харчова промисловість |
| Тип пароутворення | Інжекторний |
| Тип управління | Механічне |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 6.5 кВт |
| Кількість вентиляторів | 2 шт. |
| Особливості | Підсвічування, Таймер, Можливість підключення до водопроводу, Ручна подача вологості, Знімне внутрішнє скло, Обмежувач температури, Реверсивний вентилятор |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Металік |
| Кількість рівнів | 4 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Деко | 600x400 |
| Габаритні розміри | |
| Загальна довжина | 800 мм |
| Загальна ширина | 770 мм |
| Загальна висота | 509 мм |
| Вага | 35 кг |
| Параметри листів і гастроємкостей | |
| Комплектація | Комплектація відсутня |
| Параметри та опис режимів роботи | |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Режими роботи | Конвекція, Конвекція+пар |
| Максимальна робоча температура | 260 град. |
| Мінімальна робоча температура | 30 град. |