Тісторозкаточна машина Rollfix Mini 520
Є компактною машиною для встановлення на стіл у пекарнях, кондитерських цехах, ресторанах, готелях і на великих кухнях. Просте поводження гарантується завдяки легкому та точному регулюванню проміжку між розкочувальними валками, а також за допомогою кнопки безпеки для вмикання та вимкнення машини.
Переваги на користь розкаточної машини модель ROLLFIX MINI:
Адреса
65007, м. Одеса, Приморський р-н, вул. Водопровідна 10а
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Rollfix |
| Вид обладнання | Тісторозкаточна машина |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини, Харчова промисловість |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Матеріал | Сталь |
| В комплекте оборудования | Комплектація відсутня |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 250 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1450 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 560 мм |
| Вага | 50 кг |