Ідеальний помічник для вашої професійної кухні, якИЙ забезпечить вам швидке та ефективне приготування страв. Може слугувати в якості резервної чи основної печі. Оснащена чотирма рівнями, вона має розміри, що ідеально підходять для противнів розміром 440х350 мм, з розташуванням на відстані 84 мм один від одного.
Основні характеристики:
Технічні характеристики:
Ця піч - ідеальний вибір для тих, хто цінує комфорт, ефективність та надійність у кулінарних експериментах.
Адреса
65007, м. Одеса, Приморський р-н, вул. Водопровідна 10а
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Конвекційна піч |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Тип пароутворення | Без пароутворення |
| Тип управління | Механічне |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 3.35 кВт |
| Кількість вентиляторів | 2 шт. |
| Особливості | Підсвічування, Таймер, Знімне внутрішнє скло, Обмежувач температури |
| Колір корпусу | Металік |
| Кількість рівнів | 4 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Деко | Зменшений |
| Виробник | Tecnodom |
| Габаритні розміри | |
| Загальна довжина | 660 мм |
| Загальна ширина | 589 мм |
| Загальна висота | 580 мм |
| Параметри листів і гастроємкостей | |
| Комплектація | Комплектація відсутня |
| Параметри та опис режимів роботи | |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Режими роботи | Конвекція |
| Максимальна робоча температура | 280 град. |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |