Піч пекарська Nerone FEM03NEPSV
Рекомендуємо її як резервну печу, печі додаткової ємності, печі для заходів, яку можна брати з собою на заходи, або просто як основну печу для невеликого закладу або виробництва, де продають теплу випічку.
- піч може бути модульною
- листи 600×400 мм
- легке очищення завдяки знімним дверцятам.
- Просте управління
- 2 вентилятори для рівномірного розподілу тепла
- Італійська якість виробництва Tecnodom.
Привезена з Німеччини, пройшла повне технічне обслуговування та була протестована нашими техніками. В Україні не працювала. Гарантія 3 місяці з моменту відвантаження.
Адреса
65007, м. Одеса, Приморський р-н, вул. Водопровідна 10а
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обладнання | Конвекційна піч |
| Сфера використання | Харчова промисловість, HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Тип пароутворення | Без пароутворення |
| Тип управління | Механічне |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 3.3 кВт |
| Кількість вентиляторів | 2 шт. |
| Особливості | Таймер, Знімне внутрішнє скло, Обмежувач температури, Підсвічування |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Металік |
| Кількість рівнів | 3 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Деко | 600x400 |
| Виробник | Tecnodom |
| Габаритні розміри | |
| Загальна довжина | 778 мм |
| Загальна ширина | 660 мм |
| Загальна висота | 570 мм |
| Параметри листів і гастроємкостей | |
| Комплектація | Комплектація відсутня |
| Відстань між рівнями | 100 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Параметри та опис режимів роботи | |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Режими роботи | Конвекція |
| Максимальна робоча температура | 280 град. |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |