Пароконвектомат пекарський WIESHEU B08-EM+підставка
Енергоефективна піч на 10 рівнів, від німецького виробника високотехнологічного обладнання для пекарні.
Споживання всього 12,5 кВт при повному розігріві. Подвійне скління забезпечить безпеку вашого персоналу.
Рекуперація пари знизить вологість у приміщенні.
Дана комплектація з підставкою зручна для роботи і має корисний функціонал: напрямні для зберігання деко, зберігання приладдя для збирання, ємності для подачі води а також зливу конденсату з рекуператора пари.
Привезена з Німеччини, пройшла повне технічне обслуговування та була протестована нашими техніками. В Україні не працювала. Гарантія 3 місяці з моменту відвантаження.
Адреса
65007, м. Одеса, Приморський р-н, вул. Водопровідна 10а
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wiesheu |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обладнання | Пароконвектомат |
| Сфера використання | HoReCa, Торгові магазини, Харчова промисловість |
| Тип пароутворення | Інжекторний |
| Тип управління | Механічне |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 12.5 кВт |
| Кількість вентиляторів | 2 шт. |
| Особливості | Підсвічування, Таймер, Можливість підключення до водопроводу, Ручна подача вологості, Знімне внутрішнє скло, Обмежувач температури, Реверсивний вентилятор |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Металік |
| Кількість рівнів | 8 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Деко | 600x400 |
| Габаритні розміри | |
| Загальна довжина | 940 мм |
| Загальна ширина | 880 мм |
| Загальна висота | 2000 мм |
| Параметри листів і гастроємкостей | |
| Комплектація | Комплектація відсутня |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Параметри та опис режимів роботи | |
| Режими роботи | Конвекція, Конвекція+пар |
| Максимальна робоча температура | 250 град. |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |