Слайсер Gastro Hero ASM195N
Напівавтоматичний слайсер (ломтерізка) з ручною подачею призначений для нарізки м'яса, сиру, ковбасних виробів та інших продуктів харчування на рівні і рівні скибочки на підприємствах громадського харчування і торгівлі. Каретка виконана з нержавіючої сталі. Конструкція пристрою забезпечує безпеку і комфорт. Загартований дисковий ніж з нержавіючої сталі діаметром 195 мм. поміщений в захисний кожух. Забезпечений заточувальним пристроєм, що дозволяє постійно тримати ріжучу кромку ножа гострою.
Максимальна тривалість робочого циклу: 10 хв.
Адреса
65007, м. Одеса, Приморський р-н, вул. Водопровідна 10а
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини, Харчова промисловість |
| Вид обладнання | Ручний слайсер |
| Подача продукту | Ручна вертикальна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Заточуючий пристрій | Так |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 0.12 Вт |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Металік |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Габаритные размеры и параметры нарезки | |
| Довжина | 250 мм |
| Діаметр ножа | 195 мм |
| Товщина нарізки | 15 мм |