Піч пекарська Wiesheu Euromat 64L Backofen 2018 рік Б/У
Проста і надійна в експлуатації піч Wiesheu подбає про продукцію, що випікається. Завдяки двом потужним вентиляторам можна регулювати швидкість обдування, а завдяки пам'яті на 200 програм вам більше не потрібно щоразу налаштовувати параметри випічки. Функція автомийки заощадить ваші зусилля та час на очищенні печі.
Особливості:
Привезена з Німеччини, пройшла повне технічне обслуговування та була протестована нашими техніками. В Україні не працювала. Гарантія 3 місяці з моменту відвантаження.
Адреса
65007, м. Одеса, Приморський р-н, вул. Водопровідна 10а
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wiesheu |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обладнання | Пароконвектомат |
| Сфера використання | HoReCa, Торгові магазини, Харчова промисловість |
| Тип пароутворення | Інжекторний |
| Тип управління | Електронне |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 20.1 кВт |
| Кількість вентиляторів | 2 шт. |
| Особливості | Підсвічування, Таймер, Система самодіагностики, Можливість підключення до водопроводу, Система автоматичної мийки, Знімне внутрішнє скло, Обмежувач температури, Реверсивний вентилятор |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Металік |
| Кількість рівнів | 10 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Деко | 600x400 |
| Габаритні розміри | |
| Загальна довжина | 930 мм |
| Загальна ширина | 980 мм |
| Загальна висота | 1000 мм |
| Параметри листів і гастроємкостей | |
| Комплектація | Комплектація відсутня |