Професійна м'ясорубка Everest TC12, Enterprise (Б/У)
Призначена для перемолу будь-якого м'яса, у тому числі з жилами, та отримання фаршу необхідної консистенції з м'яса, риби та інших видів продуктів, а також м'яких овочів та фруктів.
Завдяки високій ефективності, сфера застосування м'ясорубок досить широка: це і підприємства громадського харчування різних форматів, і заготівельні фабрики, і кулінарні супермаркети, Fast-food, піцерії готелі, кулінарні супермаркети, м'ясні та рибні магазини.
Адреса
65007, м. Одеса, Приморський р-н, вул. Водопровідна 10а
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Everest |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | М'ясорубка стандартна |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Максимальна продуктивність | 140 кг |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 0.75 Вт |
| Колір корпусу | Металік |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 400 мм |