33 150 ₴
Конвекційна піч Unox XFT 119L, - практиний інструмент для невеличких фуд кортів, місць торгівлі та магазинів. Піч оснащенна вентилятором, інтуітивно зрозуміла панель керування, помпа для води яка дозволяє не підключати піч до водопроводу. Помірне споживання електроенергії, 3 кВ та можливість підлючення до побутової мережі, робить її ідеальною для невеличких магазинів. Має 99 программ (3 кроки), та реверсивний вентилятор.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Unox |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Конвекційна піч |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Тип пароутворення | Інжекторний |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 3 кВт |
| Кількість вентиляторів | 1 шт. |
| Особливості | Підсвічування, Таймер, Можливість підключення до водопроводу, Ручна подача вологості |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість рівнів | 3 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Деко | Зменшений |
| Габаритні розміри | |
| Загальна довжина | 600 мм |
| Загальна ширина | 651 мм |
| Загальна висота | 429 мм |
| Параметри листів і гастроємкостей | |
| Ширина | 470 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Глибина | 1 мм |
| Параметри та опис режимів роботи | |
| Кількість режимів роботи | 99 |
| Режими роботи | Конвекція, Конвекція+пар, Пар, Конвекція+сухе повітря |
| Максимальна робоча температура | 260 град. |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |