Пароконвектомат Lainox CEV026S - практичний інструмент для роботи в невеликих пекарнях, кафе та ресторанах. Підійде для виготовлення випічки та гастрономії. Підійде для розміщення 6 деко N 2/3 (325x325 мм). Має широкий діапазон можливих температур та 99 встановленних ппрограм. Реверсивний вентилятор з інжекторним парозволоженням. Комплектується портом для програмування та підключення розстійної шафи.
Європейска якість, страна виробництва Італія
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lainox |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Пароконвектомат |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Харчова промисловість |
| Тип пароутворення | Інжекторний |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 5.25 кВт |
| Кількість вентиляторів | 1 шт. |
| Особливості | Підсвічування, Таймер, Можливість підключення до водопроводу, Система автоматичної мийки, Ручна подача вологості, Знімне внутрішнє скло, Реверсивний вентилятор |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Сірий |
| Кількість рівнів | 6 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Деко | GN 2/3 |
| Габаритні розміри | |
| Загальна довжина | 62.5 мм |
| Загальна ширина | 51 мм |
| Загальна висота | 73 мм |
| Параметри та опис режимів роботи | |
| Кількість режимів роботи | 99 |
| Режими роботи | Конвекція, Конвекція+пар, Конвекція+вологий пар, Пар, Вологий пар, Конвекція+сухе повітря |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Мінімальна робоча температура | 30 град. |