Машина для чистки картоплі Fimar PPN18M23050M, - практичний інструмент для кожної професійної кухні та харчового виробництва. Картоплечистка має абразивний диск зі з'ємною абразивною пластиною, діаметром 34 см. Каркас приладу виготовлен з нержавіючої сталі AISI 304, верхня кришка з прозорого харчового пластику полікарборнату. Картоплечистка має захисні мікровимикачі на верхній кришці. Окрім цього, оснащена таймером на 0-4 хвилини, та кнопкою збросу продукту. Системою очищення є автоматична струя води, котра необхідна для видалення відходів очистки
Характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fimar |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини, Харчова промисловість |
| Вид обладнання | Овочерізки промислові |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Матеріал | Сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 111 Вт |
| Колір корпусу | Зелений |
| Особливості | Таймер, Знімна кришка, Комплектація абразивним диском |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Висота | 930 мм |
| Вага | 40 кг |