10 460 ₴
Привезений із Німеччини, в чудовому стані!
Габарити: 400х700х460 мм
•Виготовлений з нержавіючої сталі.
• Завдяки листовій нержавіючій конструкції він довговічний, легко чиститься та гігієнічний.
• Він має ергономічний дизайн, що забезпечує комфорт користувача у всіх відношеннях.
• Запобіжний клапан, пілотний вогонь.
• Решітки призначені для запобігання капання масла на лаваш.
• Доступні варіанти LPG і NG.
• Ємність для масла має форму рухомого ящика.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atalay |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Газовий гриль |
| Тип палива | Газ |
| Конструкція | Цілісна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал решітки | Нержавіюча сталь |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Регульована висота решітки-гриль | Ні |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Стан | Вживані |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Сірий |
| Наявність додаткової полиці | Не передбачена |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина робочої поверхні | 520 мм |
| Ширина робочої поверхні | 39 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 460 мм |
| Вага | 57 кг |