| Пароутворення | Інжектор |
| Режими роботи | 3 режима работи: конвекція, пара, комбіноване проготування (конвекція + пара); |
| Температурний щуп | Так |
| Рік випуску | 2008 |
| Система швидкого охолодження камери печі | |
| Цикл Cook & Hold («Приготувати і підтримувати у гарячому стані») | |
| Автоматичні миючі цикли | |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zanussi |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Пароконвекційна піч |
| Сфера використання | HoReCa, Харчова промисловість |
| Тип пароутворення | Інжекторний |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 10 кВт |
| Особливості | Можливість підключення до водопроводу, Знімне внутрішнє скло, Обмежувач температури |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Габаритні розміри | |
| Загальна довжина | 890 мм |
| Загальна ширина | 640 мм |
| Загальна висота | 840 мм |
| Параметри та опис режимів роботи | |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Мінімальна робоча температура | 60 град. |