| Підставка | На закритой підставці |
| Зливний край | В наявності |
| Розмір корзини | 300х320х110 |
| Об'єм | 23 л |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип професійної фритюрниці | Безперервної дії |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Джерело живлення | Електрика |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 18 кВт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість кошиків | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 850 мм |
| Висота | 900 мм |
| Опис ємностей професійної фритюрниці | |
| Об'єм 1 ванни фритюрниці | 23 л |