Оснащений автоматичною мийкою камери!
Пароконвектомат – продукт інженерної думки і високих технологій, завдяки яким вдалося об'єднати різні режими приготування їжі в одному апараті, скоротивши при цьому витрати електроенергії і підвищивши смакові якості страв. В основі роботи пароковектомата - використання декількох режимів: пара, конвекції та їх комбінації.
Пароконвектомат Rational - обладнання поставлене на службу кухарю! Компанія Rational, яка створила апарат і розпочала випуск пароковектоматов ще в 1976 році, на сьогоднішній день є лідером у виробництві та реалізації обладнання.
Частка компанії на світовому ринку становить 54%, тобто кожне друге пристрій де-небудь у світі, виготовлене компанією Rational. Не має аналогів у світі RATIONAL SelfCooking Center звільнить Вас від повсякденної рутинної роботи.
Обов'язкові налаштування, складне програмування, контроль за процесами приготування тепер остаточно пішли в минуле. Процес приготування в RATIONAL SelfCooking Center займає на 15% менше часу. Це заощаджує не тільки час, але і гроші. Займаючи мінімальну площу, пароконвектомат RATIONAL SelfCooking Center замінює або розвантажує до 40-50% кухонного обладнання для термообробки продуктів.
Система SelfCooking Control повністю автоматично використовує при кожному процесі приготування всі технічні можливості SelfCooking Center.
Система SelfCooking Control® самостійно розпізнає розмір продукту, обсяг завантаження і визначає параметри приготування, обумовлені даним продуктом.
Час приготування, температура, а також ідеальний клімат робочої камери автоматично розраховуються індивідуально в кожному конкретному випадку, з урахуванням заданих Вами кінцевих характеристик приготування, і коригуються в процесі роботи у міру виконання програми. Час, що залишився до закінчення приготування страви, відображається на дисплеї.
3600 разів на годину система SelfCooking Control® точно контролює й оптимізує процес приготування. Бажаний результат досягається точно до встановленого строку, в тому числі, у нічний час.
Особливості:
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Загальна висота | 1850 мм |
| Загальна ширина | 880 мм |
| Загальна довжина | 860 мм |
| Параметри та опис режимів роботи | |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Мінімальна робоча температура | 30 град. |
| Основні | |
| Виробник | Rational |
| Тип управління | Електронне |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість рівнів | 20 |
| Номінальна споживана потужність | 37 кВт |
| Кількість вентиляторів | 2 шт. |
| Вид обладнання | Пароконвектомат |
| Тип пароутворення | Бойлерний |
| Особливості | Система самодіагностики, Можливість підключення до водопроводу, Система автоматичної мийки, Реверсивний вентилятор, Термощуп, Регульовані ніжки, Підсвічування |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Деко | GN 1/1 |
| Параметри листів і гастроємкостей | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |