Піч UNOX XFT193 ROSSELLA призначена для використання в невеликих закладах громадського харчування. Ця піч дозволяє легко організувати безперервний процес випікання великої кількості хлібобулочних і кондитерських виробів, а також приготування продуктів із замороженого тіста. Line Miss™ - це лінія компактних конвекційних печей з серії печей для кондитерського виробництва. Відмінні робочі характеристики і чудовий дизайн властиві печей, що представляє цю лінію. Інженери компанії Unox змогли досягти оптимального співвідношення трьох найважливіших елементів: ціни, якості та функціональності, зробивши конвекційні печі однаково привабливими як для досвідчених рестораторів, технологів для кондитерських виробництв, так і для обмежених в засобах власників невеликих точок фаст-фуду і невеликих кафе.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Unox |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Пароконвекційна піч |
| Тип пароутворення | Інжекторний |
| Тип управління | Електронне |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 6.3 кВт |
| Кількість вентиляторів | 2 шт. |
| Особливості | Можливість підключення до водопроводу, Знімне внутрішнє скло, Обмежувач температури, Регульовані ніжки, Таймер, Підсвічування |
| Кількість рівнів | 4 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Деко | 600x400 |
| Габаритні розміри | |
| Загальна довжина | 800 мм |
| Загальна ширина | 725 мм |
| Загальна висота | 520 мм |
| Вага | 49 кг |
| Параметри листів і гастроємкостей | |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 600 мм |