ПАРОКОНВЕКТОМАТ RATIONAL SCC 101 Б/У
Апарат привезений з Європи.
Повністю перевірений сертифікованим техніком.
Пароконвект Rational SCC повністю готовий до роботи!
Пароконвект — продукт інженерної думки та високих технологій, завдяки яким вдалося об'єднати різні режими приготування їжі в одному апараті, скоротивши водночас витрати електроенергії та підвищивши смакові якості страв. В основі роботи пароковектомату — використання декількох режимів: пари, конвекції та їх комбінації.
Пароконвект Rational — обладнання, поставлене на службу кухаря! Компанія Rational, що створила апарат і почала випуск пароковектоматів ще 1976 року, на сьогодні є лідером у виробництві та реалізації обладнання.
Доля компанії на світовому ринку становить 54%, тобто кожен другий пристрій, який використовується будь-де у світі, виготовлений компанією Rational. Немає аналогів у світі RATIONAL SelfCooking Center, який звільнить Вас від повсякденної рутинної роботи.
Обов'язкові параметри, складне програмування, контроль за процесами приготування тепер остаточно пішли в минуле. Процес приготування в RATIONAL SelfCooking Center займає на 15% менше часу. Це заощаджує не тільки час, але й гроші. Займаючи мінімальну площу, пароконвект RATIONAL SelfCooking Center замінює або розвантажує до 40-50% кухонного обладнання для термооброблення продуктів.
Система SelfCooking Control повністю автоматично використовує під час кожного процесу приготування всі технічні можливості SelfCooking Center.
Система SelfCooking Control® самостійно розпізнає розмір продукту, обсяг завантаження й визначає параметри приготування, зумовлені цим продуктом.
Час приготування, температура, а також ідеальний клімат робочої камери автоматично розраховуються індивідуально в кожному конкретному випадку, з урахуванням заданих Вами кінцевих характеристик приготування, і коригуються в процесі роботи в міру виконання програми. Час, що залишився до закінчення приготування страви, зображається на дисплеї.
3600 разів на годину система SelfCooking Control® точно контролює й оптимізує процес приготування. Бажаний результат досягається точно до встановленого терміну, зокрема вночі.
ГАРАНТІЯ 3 МЕСЯЦИ
ДОСТАВКА ПО УКРАИНЕ
Підібрати інше б/у обладнання можна на нашому сайті:https://restorator.in.ua/g35888764-parokonvektomaty-rational
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rational |
| Країна виробник | Німеччина |
| Номінальна споживана потужність | 19 кВт |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Вид обладнання | Пароконвектомат |
| Тип управління | Електронне |
| Тип пароутворення | Бойлерний |
| Кількість вентиляторів | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Кількість рівнів | 10 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 135 кг |
| Загальна ширина | 771 мм |
| Загальна довжина | 847 мм |
| Загальна висота | 1017 мм |
| Параметри та опис режимів роботи | |
| Кількість режимів роботи | 4 |
| Режими роботи | Конвекція, Конвекція+пар, Конвекція+вологий пар, Пар, Вологий пар, Сухий пар, Конвекція+сухе повітря |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Мінімальна робоча температура | 30 град. |