Поверхня для смаження Remta R83 призначений для приготування страв із — м'яса, риби, овочів та інших продуктів.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remta |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид гриль обладнання | Гриль контактний |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Джерело живлення | Електрика |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |
| Кількість робочих поверхонь | 2 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Місткість | 1 шт. |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 2 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 530 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Висота | 250 мм |
| Вага | 14.6 кг |