Вітрина холодильна GoodFood RT58L оригінально виглядає в будь-якому барі, кондитерської або кафе. Кондитерська вітрина призначена для зберігання і демонстрації різних кондитерських і харчових виробів, десертів, випічки та напоїв. Продукти розміщені у вітрині відмінно видно покупцям завдяки вбудованій всередині LED підсвічуванням і скляних дверцят.
Вітрина може використовуватися в спеціалізованих кондитерських магазинах, кафе, барах і відділах супермаркетів. Відмінною особливістю даної вітрини є якість та сучасний дизайн.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Призначення | Для десерту, Для напоїв |
| Максимальна робоча температура | 12 град. |
| Тип встановлення | Настільний |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Кількість секцій | 1 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 180 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виконання дверей | Глуха, прозора |
| Міні-бар | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 428 мм |
| Ширина | 386 мм |
| Висота | 810 мм |
| Вага | 30 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 58 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 2 шт. |
| Тип двері | Розпашна |
| Матеріал дверей | Скло |
| Авторозморожування | Так |