Компанія WIESHEU (Німмеччина) розробляє та виготовляє хлібопекарські печі для торгівельних залів з 1973 року. З того часу, з року в рік проводиться новаторська робота, без якої важко уявити собі хлібопекарську піч у будь якому магазині. Компанія розробила досконалу систему печей, які являють собою індивідуальне рішення для будь яких потреб. В цій системі найрізноманітніші хлібопекарські печі для торгівельних залів об'єднуються в одну, багатофункціональну одиницю, та задовольняти всі пекарські потреби. В такій системі, найрізноманітніші іновації втілелися в печах, котрі навіть у майбутньому будуть мати широкі перспективи.
Особливості:
Конвекційні печі серії Euromat надійні, економічні, швідкі та долговічні. Призначенні для встановлення безпосредньо в торгівельних приміщеннях, вони є технічно одним з самих сучасних рішень та приваблюють увагу своїм зовнішнім оформленням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wiesheu |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обладнання | Пароконвекційна піч |
| Тип пароутворення | Інжекторний |
| Тип управління | Електронне |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 9.8 кВт |
| Кількість вентиляторів | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Кількість рівнів | 4 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Деко | 600x400 |
| Габаритні розміри | |
| Загальна довжина | 960 мм |
| Загальна ширина | 930 мм |
| Загальна висота | 737 мм |
| Вага | 110 кг |
| Параметри листів і гастроємкостей | |
| Відстань між рівнями | 100 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Параметри та опис режимів роботи | |
| Максимальна робоча температура | 260 град. |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |