Жарильна поверхня електрична.
Тип поверхні: ребриста (рифлена).
Розмір поверхні: 280х500 мм.
Бічні і пристінні бортики.
Знімний жиросборник.
Індикатор включення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remta |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал робочої поверхні | Чавун |
| Тип робочої поверхні | Комбінована |
| Розташування робочої поверхні | Горизонтально |
| Тип встановлення | Настільний |
| Максимальна робоча температура | 250 град. |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Товщина робочої поверхні | 20 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 2 кВт |
| Час виходу на робочу температуру | 15 хв |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 315 мм |
| Довжина | 580 мм |
| Висота | 230 мм |
| Ширина робочої поверхні | 280 мм |
| Довжина робочої поверхні | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Нержавіюча сталь |