Особенности:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GoodFood |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | PO22 |
| Вага в упакуванні, кг | 110 |
| Вес (кг) | 104 |
| Внутрішнє підсвічування | Да |
| Габарити камери | 610 x 610 x 135 мм |
| габаритні розміри (ДхШхВ), мм | 890x846x750 |
| Количество камер | Дві камери на 4+4 піци діаметром 30 см |
| Напряжение | 380В / 50Гц. |
| Смотровое окно | Да |
| Пакувальні розміри(ДхШхВ), мм | 930x850x770 |
| Потужність, кВт | 8,4 |
| Регулировка температуры | до 400 C |
| Тип подключения | електро |