Ледогенератор GoodFood IM12F BULLET
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GoodFood |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | IM12F BULLET |
| Вага в упаковці, кг | 8,1 |
| Вес (кг) | 7,3 |
| габаритні розміри (ДхШхВ), мм | 242х358х328 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Вместимость бункера | 1,1 кг |
| Місткість резервуару для води | 1,7 л |
| Напряжение | 220 В / 50 Гц |
| Пакувальні розміри (ДхШхВ), мм | 280х376х373 |
| Мощность | 220 Вт Вт |
| Производительность | 12 кг льоду на добу тарелок/час |
| Тип льоду | Пальчиковий пустотілий, 9 шт за цикл. Два розміри льоду. Вага 8-10 г. |
| Тип охолодження компресора | повітряний |
| Тип подключения | Наливний, працює по замкнутому циклу. |
| Тип установки | настільна |
| Холодоагент | R600a |