Вітрина холодильна GoodFood RTW195L5 нержавіюча сталь/белая. Призначена для демонстрації кондитерських виробів. Корпус скло чорне та прозоре зі сталевими вставками. Фронтальне скло - пряме. Подвійний склопакет. Об'єм 215 л. Настільна кондитерська холодильна вітрина з полицями. У компекті 3 полиці регульовані по висоті, як нижній рівень служить незнімна полиця. Верхнє світлодіодне (LED) підсвічування. Хромовані полиці. Цифрова панель управління. Заводські параметри налаштування термоконтролера: від +2 до +6 С градусів – це верхня та нижня межа температури відключення компресора. Тепература на шильдику від 0 до +12 С градусів - це температурний діапазон, який може підтримувати ця вітрина на охолодження, залежно від температури навколишнього середовища. Автоматичне розморожування кожні 6 годин. Холодогент R290. Потужність: 0,240 кВт. Напруга: 220В/50Гц. Габаритні розміри: 880x568x886 мм. Вага 79,50 кг. Пакувальні розміри: 945х630х920 мм. Вага в упаковці: 84 кг.
Адрес
65007, г. Одесса, Приморский р-н, ул. Водопроводная 10а
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GoodFood |
| Страна производитель | Китай |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Уличная торговля, Торговые магазины |
| Вид оборудования | Холодильная/охлаждаемая витрина |
| Функциональное назначение | Для демонстрации и продажи товаров |
| Предназначение | Для цветов, Для напитков, Для фруктов, Для рыбы, Для мяса, Для теста, Для десерта, Для молочных продуктов, Для суши, Для колбасных изделий, Для полуфабрикатов, Для салатов, Для сыров, Для пиццы |
| Максимальная рабочая температура | 6 град. |
| Минимальная рабочая температура | 2 град. |
| Тип установки | Настольный |
| Расположение холодильного агрегата | Встроенный |
| Тип охлаждения | Вентилируемый |
| Количество секций | 1 |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Тип управления | Электронное |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 240 Вт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Исполнение двери | Глухая, прозрачная |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 880 мм |
| Ширина | 568 мм |
| Высота | 886 мм |
| Вес | 79.5 кг |
| Внутренние размеры | |
| Объем | 215 л |
| Дополнительные характеристики | |
| В комплекте оборудования | Полка |
| Количество полок | 3 шт |
| Количество дверей оборудования | 2 шт |
| Тип двери | Дверь-купе |
| Тип крышки | Прямая |
| Материал крышки | Стекло |
| Авторазмораживание | Да |
| Автоматическая регулировка температуры | Да |
| Дисплей | Да |
| Особенности | Наличие двери |