Піч парокондиційна GoodFood GXF023 ANNA. Функції пари: ТАК. Функції гриля: ТАК. Кількість рівнів 4 шт. Розміри листів 435х320 мм. Матеріал корпусу: харчова неірж сталь AISI304. Два вентилятори. Подсветка. Температурний діапазон 50-300 °C. Таймер 120 хв. Потужність 4,6 кВт. Напруга 220 В. Габаритні розміри: 595×530×570. Вага 31 кг. Паковальні розміри: 620x550x610 мм. Вага в упаковці: 34 кг.
Адрес
65007, г. Одеса, Приморський р-н, ул. Водопровідна 10а
|
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Пароконвектомат |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Тип пароутворення | Інжекторний |
| Тип управління | Механічне |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 5 кВт |
| Кількість вентиляторів | 2 шт. |
| Особливості | Можливість підключення до водопроводу, Ручна подача вологості, Знімне внутрішнє скло, Обмежувач температури, Таймер, Підсвічування |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Металік |
| Кількість рівнів | 4 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Деко | Зменшений |
| Габаритні розміри | |
| Загальна довжина | 595 мм |
| Загальна ширина | 530 мм |
| Загальна висота | 57 мм |
| Вага | 31 кг |
| Параметри листів і гастроємкостей | |
| Комплектація | Деки |
| Тип робочої поверхні | Гладка |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Довжина | 435 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Параметри та опис режимів роботи | |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Режими роботи | Конвекція, Конвекція+пар |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |