Конвекційна піч GGG P434 M
Проста та компактна 4-х рівнева конвекційна піч GGG розроблена для інтенсивного використання в умовах невеликого кафе, ресторанчика або закусочної. Внутрішня камера має вентилятор. Зручні регулятори температури та таймер дають можливість встановлювати потрібний режим роботи. Камера обладнана підсвічуванням, що в поєднанні з наявністю великого вікна в дверцятах дозволяє візуально контролювати стан страви.
Адреса
65007, м. Одеса, Приморський р-н, вул. Водопровідна 10а
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GGG |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Конвекційна піч |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Тип пароутворення | Без пароутворення |
| Тип управління | Механічне |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 2.7 кВт |
| Кількість вентиляторів | 2 шт. |
| Особливості | Підсвічування, Таймер, Знімне внутрішнє скло, Обмежувач температури, Реверсивний вентилятор |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Металік |
| Кількість рівнів | 4 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Деко | Зменшений |
| Габаритні розміри | |
| Загальна довжина | 660 мм |
| Загальна ширина | 590 мм |
| Загальна висота | 500 мм |
| Вага | 28 кг |
| Параметри листів і гастроємкостей | |
| Комплектація | Комплектація відсутня |
| Параметри та опис режимів роботи | |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Режими роботи | Конвекція |
| Максимальна робоча температура | 330 град. |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |