Піч пекарська Nerone 5656TD
Конвекційна піч виробництва Італії із 2 вентиляторами для рівномірного розподілу тепла в камері печі. Всередині та зовні виготовлена з нержавіючої сталі із зовнішнім оздобленням. Камера печі із закругленими кутами. Подвійний двигун і два вентилятори. Внутрішня глобальна система дифузійної вентиляції. Трубчаста ручка із нержавіючої сталі.
Таймер 60 хвилин. Механічне керування для легкого та зручного керування. Кришка духовки із загартованого скла з низьким коефіцієнтом випромінювання та дуже щільним закриттям. Ручки із нержавіючої сталі. Знімний захист від перекидання.
Привезена з Німеччини, пройшла повне технічне обслуговування та протестована нашими техніками. В Україні не працювала. Гарантія 3 місяці з моменту відвантаження.
Адреса
65007, м. Одеса, Приморський р-н, вул. Водопровідна 10а
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обладнання | Конвекційна піч |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини, Харчова промисловість |
| Тип пароутворення | Без пароутворення |
| Тип управління | Механічне |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 3.3 кВт |
| Кількість вентиляторів | 2 шт. |
| Особливості | Підсвічування, Таймер, Знімне внутрішнє скло, Обмежувач температури, Реверсивний вентилятор |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Синій |
| Кількість рівнів | 4 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Деко | GN 1/1 |
| Габаритні розміри | |
| Загальна довжина | 660 мм |
| Загальна ширина | 686 мм |
| Загальна висота | 580 мм |
| Параметри листів і гастроємкостей | |
| Комплектація | Комплектація відсутня |
| Відстань між рівнями | 60 мм |
| Ширина | 325 мм |
| Довжина | 530 мм |
| Параметри та опис режимів роботи | |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Режими роботи | Конвекція |
| Максимальна робоча температура | 280 град. |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |