Піч пароконвекційна Unox XEFT-03HS-ELDV
Електрична пекарська шафа Unox XEFT-03HS-ELDV призначена для допікання заморожених виробів та випікання будь-яких хлібобулочних або кондитерських виробів повного циклу. Інноваційні технології забезпечують максимальну якість готового продукту та простоту використання у будь-яких умовах.
Піч дозволяє регулювати ступінь зволоження під час циклу випікання та забезпечує делікатну вентиляцію для випікання особливих виробів. Рекомендується до застосування у пекарнях та кондитерських, а також у супермаркетах із власною кухнею.
Особливості печі:
3 режими роботи:
Привезена з Німеччини, пройшла повне технічне обслуговування та була протестована нашими техніками. В Україні не працювала. Гарантія 3 місяці з моменту відвантаження.
Адреса
65007, м. Одеса, Приморський р-н, вул. Водопровідна 10а
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Unox |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини, Харчова промисловість |
| Тип пароутворення | Інжекторний |
| Тип управління | Сенсорне |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 3 кВт |
| Кількість вентиляторів | 1 шт. |
| Особливості | Підсвічування, Таймер, Система самодіагностики, Знімне внутрішнє скло, Обмежувач температури, Реверсивний вентилятор |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість рівнів | 3 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Деко | Зменшений |
| Габаритні розміри | |
| Загальна довжина | 669 мм |
| Загальна ширина | 600 мм |
| Загальна висота | 427 мм |
| Параметри листів і гастроємкостей | |
| Комплектація | Комплектація відсутня |
| Відстань між рівнями | 50 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Параметри та опис режимів роботи | |
| Максимальна робоча температура | 260 град. |
| Мінімальна робоча температура | 30 град. |