Пароконвектомат Unox XEVC0711E1L
Електричний пароконвектомат UNOX XEVC-0711-E1L серії CHEFTOP MIND.Maps™ призначений для приготування величезного асортименту найрізноманітніших страв, а також для випікання хлібобулочних та кондитерських виробів. Завдяки системі парозволоження та інноваційним технологіям, що забезпечують створення ідеального мікроклімату всередині робочої камери, готові страви майже не втрачають у вазі та повністю зберігають корисні властивості кожного продукту.
Cенсорна панель керування MASTER.Touch ONE дозволяє буквально одним рухом намалювати унікальний графік теплової обробки, зберегти його в пам'яті пристрою та приготувати страву в точній відповідності до щойно створеного рецепту. Також можливе одночасне приготування різних продуктів без змішування смаку та запаху, з індивідуальними налаштуваннями температури та вологості для кожної страви.
Поєднує в одному корпусі функції конвекційної печі, шафи для смаження, традиційної плити, варильного котла, і фритюрниці, забезпечуючи суттєву економію електроенергії та простору на кухні. Рекомендується до застосування у ресторанах та інших закладах громадського харчування.
Технології:
Привезена з Німеччини, пройшла повне технічне обслуговування та була протестована нашими техніками. В Україні не працювала. Гарантія 3 місяці з моменту відвантаження.
Адреса
65007, м. Одеса, Приморський р-н, вул. Водопровідна 10а
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Unox |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Пароконвекційна піч |
| Сфера використання | HoReCa, Торгові магазини, Харчова промисловість |
| Тип пароутворення | Інжекторний |
| Тип управління | Сенсорне |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 9.9 кВт |
| Кількість вентиляторів | 2 шт. |
| Особливості | Підсвічування, Таймер, Система самодіагностики, Можливість підключення до водопроводу, Система автоматичної мийки, Знімне внутрішнє скло, Обмежувач температури, Реверсивний вентилятор, Термощуп |
| Кількість рівнів | 7 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Деко | GN 1/1 |
| Габаритні розміри | |
| Загальна довжина | 750 мм |
| Загальна ширина | 773 мм |
| Загальна висота | 843 мм |
| Параметри листів і гастроємкостей | |
| Комплектація | Комплектація відсутня |
| Відстань між рівнями | 70 мм |
| Ширина | 325 мм |
| Довжина | 530 мм |
| Параметри та опис режимів роботи | |
| Режими роботи | Конвекція, Конвекція+пар, Конвекція+вологий пар, Пар, Вологий пар |
| Максимальна робоча температура | 260 град. |
| Мінімальна робоча температура | 30 град. |