Конвекційна піч Unox XFT 135 Arianna
Електрична конвекційна піч UNOX XFT 133 Arianna призначена для випікання хлібобулочних та кондитерських виробів з будь-якого виду тіста. Також використовується для смаження та запікання страв та швидкого розігріву заморожених продуктів, напівфабрикатів та продуктів у вакуумній упаковці. Завдяки інноваційним технологіям, що забезпечують створення ідеального мікроклімату всередині робочої камери, тісто набуває правильної внутрішньої структури, рівномірно пропікається і покривається рум'яною скоринкою.
Представлена модель оснащена механічною панеллю управління з ручним регулюванням часу приготування, температури та ступеня парозволоження. Рекомендується до застосування у кафе, пекарнях та кондитерських, а також у різних закладах швидкого харчування.
Привезена з Німеччини, пройшла повне технічне обслуговування та була протестована нашими техніками. В Україні не працювала. Гарантія 3 місяці з моменту відвантаження.
Адреса
65007, м. Одеса, Приморський р-н, вул. Водопровідна 10а
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Unox |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Пароконвекційна піч |
| Тип пароутворення | Інжекторний |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 3 кВт |
| Кількість вентиляторів | 1 шт. |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість рівнів | 4 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Деко | Зменшений |
| Габаритні розміри | |
| Загальна довжина | 600 мм |
| Загальна ширина | 655 мм |
| Загальна висота | 509 мм |
| Параметри листів і гастроємкостей | |
| Комплектація | Комплектація відсутня |
| Відстань між рівнями | 50 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Параметри та опис режимів роботи | |
| Максимальна робоча температура | 260 град. |
| Мінімальна робоча температура | 30 град. |