Піч Gusto - одна з найбільш компактних пекарських печей на ринку для випічки з напівфабрикатів і, крім того, вона удостоєна за свій гармонійний дизайн престижної премії "iF design award" Асоціації промислового дизайну в Ганновері.
MIWE gusto - одна з найбільш компактних станцій магазинної випічки
| Температурний режим | +30/+250 °С. |
| Скло | Подвійне |
| Таймер | Наявності |
| Рівні | 3 рівня |
| Розмір деко | 44х33 |
| Замок |
Електронний (з автоматичним відкриттям після закінчення цикла випікання) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miwe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Номінальна споживана потужність | 3.4 кВт |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Вид обладнання | Конвекційна піч |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Тип пароутворення | Інжекторний |
| Кількість вентиляторів | 1 шт. |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Кількість рівнів | 3 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 50 кг |
| Загальна ширина | 600 мм |
| Загальна довжина | 670 мм |
| Загальна висота | 500 мм |
| Параметри листів і гастроємкостей | |
| Ширина | 330 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Відстань між рівнями | 80 мм |
| Параметри та опис режимів роботи | |
| Максимальна робоча температура | 250 град. |
| Мінімальна робоча температура | 30 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |